23. qershor 2017.

STANKOVIQ UA URON BAJRAMIN E RAMAZANIT (23.06.2017)

Zoran Stankoviq, kryetari i Trupit Koordinues për komunat Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë, me rastin e Festës së Bajramit u ka dërguar urime banorëve të këtyre komunave të cilat e festojnë këtë fest.


më shumë
21. qershor 2017.

SOT FILLON PARAQITJA PËR REGJISTRIM NË FAKULTETIN EKONOMIK NË BUJANOC


Bujanoc – Në paralelen e Fakultetit Ekonomik të Suboticës në Bujanoc sot fillon paraqitja dyditore e konkursit për regjistrim në vitin e parë të studimeve akademike themelore në vitin shkollor 2017/2018.

më shumë